Vi har hatt noen flotte dager på hytta.
Flott høstsol, og fantastisk flotte høstfarger.
Jeg er veldig glad i å ta bilder, og knipser alt det spennende som er rundt meg.
Her er noen bilder fra den flotte norske naturen vår.
Håper alle dere har hatt en fin uke, selv om ikke alle har hatt høstferie.
I morgen er det helgegleder, og jeg håper på mange flotte gleder også denne gangen.
10 kommentarer:
Å for noen vakre høstbilder du har tatt.
Høsten kan være magisk med alle de vakre fargene sine.
Ha ei fin helg.
Lisbeth :)
Flotte høstbilder Vivi, herlige høsten vi har hatt. God helg!
Så flotte bilder=) Ser ut som dere har hatt en super høstferie=) Enda noen dager til vi kan ta fri, men den som venter på noe godt osv=) Håper dere får ei fin helg=) Vibeke
Det var flotte bilder! Nydelig natur du har tatt bilder av :)
Ha en fin kveld
Klem
Flotte farger på fjellet nå : ) Jeg var på byfjellene k dag men der var det skuffe nde lite høstfarger å finne. Men det kommer nok : ) God fredag i stuen!
Skjønner godt du liker å være på hytta med alt det vakre naturen har å by på rundt deg. Flotte høstbilder!
Ja vi har mykje flott natur og det viser du i vakre bilder her.
Deilig at ferieveka di vart så fin.
Meget flotte billeder, Vivi - I har sådan en flot natur i Norge.
Ulla
Fine bilder fra høstferien din! Sønnen starter sin her nå, men datteren har ikke høstferie lenger(NTNU)
Selv sneik jeg meg til noen dager på hytta uka som gikk. Og så drar vi vel på hytta igjen neste helg.
Høsten er flott ja! Fargesprakende og frisk, kjølig luft.
Og koselig lunsj over her! Abonnerer ikke lenger på Hagetidend jeg nå, men kjøper det innimellom. På tide nå ser jeg.
Ønsker deg fortsatt fine dager fremover. Klem fra meg:)
Virkelig flotte høstbilder fra fjellet!!! Åh, nå ønsker jeg meg en fjelltur altså...:-) Men med jobbehelg neste uke får jeg nok nøye meg med disse fine bildene dine, takk for at du delte dette!
Legg inn en kommentar